התחבר


אודות

תן ביקורת הוקם 2012  במטרה { להעלות את המודעות בקרב  בעלי העסקים , נותני שרות , טכנאים , מוסדות ציבור , או כל נותן שרות העומדים מול הצרכן לתת שרות טוב ואמין או למכור מוצר טוב עם אחריות , כמו באירופה  ואמריקה, הצרכן מעל הכול .

תן ביקורת מלהבדיל אתרים דומים הנותנים "ציונים " לבעלי העסקים או נותני השרות ,  תן ביקורת דוגל בשקיפות מלאה צרכן שלא קיבל שרות או מוצר ולא היה מרוצה יכנס לתן ביקורת וייתן ביקורת אמתית , נותן השרות יהיה מודע שאין לשחק עם הצרכן , לא נתת שרות טוב , מכרת מוצר לא טוב , תהיה חשוף לביקורת .


מוסדות ממשלה

מנהל האוכלוסין / משרד הפנים – כמה פעמים נתקלתם באטימות הפקידים או חוסר חמלה .
ביטוח לאומי – ביטוח לאומי היה פעם מוסד חברתי כיום המוסד נהפך לאנטי חברתי .


בעלי עסקים

יש בעלי עסקים עם מגמה למכור כמה שיותר על חשבון איכות , צרכן שרכש מוצר ולא היה מרוצה מהרכישה מסיבה מוצדקת , חוזר לבעל העסק על מנת לקבל את כספו או לחילופין להחליף את המוצר ,  מותש על ידי בעל העסק עד שהצרכן מתייאש ונשאר בהרגשת מרירות גדולה .


בתי קפה / מסעדות

מקום בילוי והנאה ולפעמים יוצאים מאוכזבים , אם בגלל השירות , אם בגלל זמן ההמתנה הארוך להזמנה שהזמנתם , ואם גם בגלל מחיר מופקע .


טכנאים

עדיין יש טכנאים עם חוסר מודעות לשרות , מכירים את ההרגשה "עבדו עלינו" זו הרגשה לא נעימה זה יכול להיות במחיר מופקע , תוך ניצול חוסר ברירה של מזמין השרות , או תיקון שלאחר זמן קצר המוצר לא מתפקד שוב .

נוכל למנות כאן עשרות רבות של דוגמאות שנתקלים בהם בחיי היום יום , אתר זה נותן במה לצרכנים / גולשים , להוציא את אכזבתם ותסכולם על חוסר הצדק שאנו מגלים , ואולי על ידי חשיפה בתן ביקורת  נוכל לשפר את השירות  מצד בעלי העסקים ונותני השירות .

תן ביקורת ולא תתאכזב .